Doświadczenie

Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych.


Jako jedna z niewielu w Polsce zajmuje się prawem sportowym. Do grona naszych klientów należą polskie związki sportowe, w tym Polski Związek Narciarski, Polski Związek Biathlonu, a także Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego.

 

Prawnicy Kancelarii specjalizują się między innymi w prawie zamówień publicznych. Specjalizujemy się w prawie bankowym i ubezpieczeń. Obsługujemy podmioty finansowe i towarzystwa ubezpieczeniowe, w tym Towarzystwo Ubezpieczeń COMPENSA S.A. Vienna Insurance Group w Warszawie. Naszym Klientem pozostaje od wielu lat Krakowski Bank Spółdzielczy w Krakowie – największy samodzielny bank spółdzielczy w Polsce.

Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze bieżącej małych i średnich przedsiębiorców. Naszymi Klientami pozostają znane na małopolskim rynku firmy branż budowlanej i spożywczej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu założyciela firmy – mec. Adama M. Kozłowskiego, firma nasza świadczy usługi na rzecz Klientów indywidualnych, którym pomagamy w sprawach rodzinnych i majątkowych. System pracy Kancelarii zakłada specjalizację poszczególnych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną na odpowiednim poziomie zarówno firmom jak i Klientom indywidualnym.

KONTAKT​

 

Kancelaria Radców Prawnych

Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek Sp.j.


ul. Grodzka 60, 31–044 Kraków

tel. +48 (12) 421 93 47 
fax +48 (12) 398 37 88 

 

kancelaria@kancelaria.pl

© 2019 Kancelaria Radców Prawnych Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek, Sp.j.