top of page

O firmie

 praktyka od 1989 roku

Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek

Kancelaria Radców Prawnych - kancelaria.pl

Wizja

Kancelaria Radców Prawnych, Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek, świadczy usługi na rynku prawnym od wielu dekad. Tradycje i doświadczenie prawnicze przekazywane są, przy ulicy Grodzkiej w Krakowie z szacunkiem i zaangażowaniem.

Na przestrzeni lat Kancelaria wyspecjalizowała się w świadczeniu usług z dziedziny prawa majątkowego (w tym bankowego), rodzinnego oraz odszkodowawczego. Nasi Klienci, o których interesy dbamy pozostają z nami na lata traktując nas jak polisę na skuteczne załatwienie waznych w ich życiu spraw.

Wspólnicy

adam-kozlowski_edited.jpg

Adam Kozłowski

Wspólnik specjalizujący się w prawie rodzinnym i majątkowym

 

Świadczy pomoc w sprawach rodzinnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rozwodów, także rozwodów obywateli polskich zamieszkałych za granicą.  

 

Jest specjalistą w zakresie prawa majątkowego, podziałów nieruchomości, podziałów majątku po rozwodzie, regulowaniu własności w przypadku dziedziczenia.

 

Prowadzi skomplikowane postępowania spadkowe i podziały majątku spadkowego.

 

Reprezentuje klientów w sporach z Bankami, postępowaniach związanych z kredytami frankowymi, prowadzi negocjacje dotyczące spłat kredytów zagrożonych.

 

Członek komisji antydopingowych przy związkach sportowych, członek Sądu przy MKOL. 

Acta probant se ipsa 

Czyny mówią (świadczą) same za siebie

Prawo Rodzinne

Dzięki prawnikowi rodzinnemu masz pewność, że w temacie spraw rodzinnych nic Cię nie zaskoczy. W ramach współpracy otrzymujesz kompleksową pomoc prawną na każdym etapie

bottom of page