O firmie

 praktyka od 1989 roku

Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek

Kancelaria Radców Prawnych - kancelaria.pl

Wizja

Kancelaria Radców Prawnych, Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek, świadczy usługi na rynku prawnym od wielu dekad. Tradycje i doświadczenie prawnicze przekazywane są, przy ulicy Grodzkiej w Krakowie z szacunkiem i zaangażowaniem.

Na przestrzeni lat Kancelaria wyspecjalizowała się w świadczeniu usług z dziedziny prawa majątkowego (w tym bankowego), rodzinnego oraz odszkodowawczego. Nasi Klienci, o których interesy dbamy pozostają z nami na lata traktując nas jak polisę na skuteczne załatwienie waznych w ich życiu spraw.

Adam Kozłowski

Wspólnik specjalizujący się w prawie bankowym i majątkowym

Finanse stanowią bardzo ważny aspekt naszego życia, dlatego tak ważne jest, by do spraw majątkowych zawsze podchodzić z pełną powagą.

 

Niestety, nieodpowiednio przeprowadzony podział majątku bądź sprawy spadkowej może mieć negatywny wpływ na całe nasze przyszłe życie – w szczególności, gdy do podziału lub odziedziczenia jest spory majątek.

 

Jeśli zawczasu nie zadbasz o profesjonalną pomoc prawnika może okazać się, że sprawa nie potoczy się po Twojej myśli, a jej unieważnienie będzie praktycznie niemożliwe.

Wspólnicy

Acta probant se ipsa 

Czyny mówią (świadczą) same za siebie

Prawo Rodzinne

Dzięki prawnikowi rodzinnemu masz pewność, że w temacie spraw rodzinnych nic Cię nie zaskoczy. W ramach współpracy otrzymujesz kompleksową pomoc prawną na każdym etapie

Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek

Kancelaria Radców Prawnych

Usługi prawne - kancelaria.pl

Prawo sportowe

© 2020 Kozłowski, Pisarkiewicz-Firek

ul. Grodzka 60, 31-044 Kraków

tel. +48 (12) 421 93 47